Sekcje AZS SGH

AZS SGH zrzesza wiele sekcji, w których możesz rozwijać swoje sportowe umiejętności!

 

Brydż sportowy Anna Zaręba
anka.zareba@op.pl
Piłka ręczna mężczyzn Piotr Idzi
piotrekidzi3@gmail.com
Ergometr Michał Zawadzki
michal.zawadzki255@gmail.com
Pływanie Dorota Misztal
dorota.misztal96@gmail.com
Futsal kobiet Magdalena Bryk
magdalenabryk7@gmail.com
Siatkówka  i siatkówka plażowa kobiet Karolina Narożnik
karolina.naroznik@gmail.com
Jeździectwo Katarzyna Kruptel
katarzynakuptel@gmail.com
Siatkówka i siatkówka plażowa mężczyzn Bartosz Pawlik
bartek_pawlik@yahoo.pl
Judo Anna Elsner
elsnerania@gmail.com
Szachy Dawid Janulek
dawid.janulek@gmail.com
Karate-do Krzysztof Witos (prowadzący)
krzysztof.m.witos@gmail.com
Tchoukball Grzegorz Stelmach
grestel@interia.eu
Koszykówka kobiet Dominika Marciszewska
dominika.marciszewska@vp.pl
Tenis stołowy mężczyzn Jan Szymczyk
Jan.szymczyk@onet.pl
Koszykówka mężczyzn Aleks Zaguła
aleks.zagula@gmail.com
Tenis ziemny Wojciech Bisiński
wojciech.bisinski@gmail.com
Lekkoatletyka i biegi przełajowe Jakub Podemski
podemski.jakub@gmail.com
Trening funkcjonalny Marcin Stachowicz (prowadzący)
marcins37@wp.pl
Narciarstwo Witold Łaszek
wlaszek1991@gmail.com
Trójbój siłowy Magdalena Bryk
magdalenabryk7@gmail.com
Piłka ręczna kobiet Paulina Zygmunt
pzygmunt_95@interia.pl
Wioślarstwo Michał Zawadzki
michal.zawadzki255@gmail.com
Piłka nożna i futsal mężczyzn Michał Rutkowski
michal.rutkowski13@o2.pl
Wspinaczka Michał Kulpiński
michalkul0@gmail.com
Piłka ręczna kobiet Paulina Zygmunt
pzygmunt_95@interia.pl
 Żeglarstwo Krzysztof Papliński
krpaplinski@gmail.com

 

Ponadto nasi zawodnicy reprezentują nas między innymi w takich dyscyplinach jak szermierka czy badminton. Po więcej informacji – napisz do nas 🙂