Dwa medale Michała Bernardellego na Halowych Mistrzostwach Świata Masters w Lekkoatletyce!!!

W dniach 24-30 marca w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Świata Masters w Lekkiej Atletyce. Z duma informujemy, że nasz Prezes – dr Michał Bernardelli zdobył na nich dwa medale!

W  biegu przełajowym na 8km w kategorii M35 nasz reprezentant indywidualnie zajął najgorsze dla sportowca 4. miejsce, ale  jego reprezentacyjni koledzy uplasowali się tuż za nim (Zbigniew Kalinowski był 5., a Wojciech Świderek 6.), dzięki czemu Polacy zdeklasowali konkurencję i zdobyli złoto w klasyfikacji drużynowej. Tym samym Michał mógł sobie zrekompensować brak medalu w klasyfikacji indywidualnej. Na tym jednak nasz Prezes nie poprzestał. Kolejną konkurencją, w której startował dr Bernardelli był bieg uliczny na 10 km. Uzyskany czas (32:03) pozwolił na zajęcie 3. miejsca i zdobycie brązowego medalu Halowych Mistrzostw Świata

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!