5 medali dla AZS SGH na Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce!

Podczas odbywających się w miniony weekend 27. Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce barwy AZS SGH dumnie reprezentowało trzech naszych zawodników, którzy łącznie przywieźli aż pięć medali – cztery złote i jeden brązowy!

Nasz najmłodszy weteran  i przy okazji prezes AZS SGH dr Michał Bernardelli wygrał 3 biegi w swojej kategorii wiekowej (U40) zostając w ten sposób Mistrzem Polski na dystansach: 400, 1500 i 10 000 m!

Czwarte złoto zdobył na co dzień trenujący naszą sekcję lekkoatletyczną mgr Witold Dżoń. Nasz pracownik nie miał sobie równych w konkursie skoku o tycze w kategorii wiekowej U60.

Piąty medal – brązowy –  w skoku wzwyż w kategorii U40 zdobył debiutujący na tej imprezie – dr. Konrad Walczyk, który to samo miejsce zajął również na ostatnich Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza