Sections of AZS SGH

Jakub Podemski
Biegi przełajowe i Lekkoatletyka kobiet i mężczyzn
podemski.jakub@gmail.com
Anna Zaręba
Brydż sportowy
anka.zareba@op.pl
Michał Zawadzki
Ergometr i wioślarstwo
michal.zawadzki255@gmail.com
Katarzyna Janiak
Futsal kobiet
katarzyna.janiak18@gmail.com
Michał Rutkowski
Futsal i piłka nożna mężczyzn
michal.rutkowski13@o2.pl
Łukasz Wenda
Golf
lukaszwendpol@gmail.com
Aleksandra Błach
Jeździectwo
aleksandra.anna.blach@gmail.com
Anna Elsner
Judo
elsnerania@gmail.com
Julia Wiśniewska
Koszykówka kobiet
julkawis5@gmail.com
Aleks Zaguła
Koszykówka mężczyzn
aleks.zagula@gmail.com
Marta Rzechowska
Narciarstwo
marta.rzechowska50@gmail.com
Piotr Idzi
Piłka Ręczna kobiet i mężczyzn
piotrekidzi3@gmail.com
Dorota Misztal
Pływanie kobiet i mężczyzn
dorota.misztal96@gmail.com
Karolina Narożnik
Siatkówka i siatkówka plażowa kobiet
karolina.naroznik@gmail.com
Krzysztof Solarski
Siatkówka i siatkówka plażowa mężczyzn
krzysztofsolarski94@gmail.com
Dawid Janulek
Szachy
dawid.janulek@gmail.com
Grzegorz Stelmach
Tchoukball
grestel@interia.eu
Jan Szymczyk
Tenis stołowy mężczyzn
Jan.szymczyk@onet.pl
Aleksander Partyga
Tenis ziemny kobiet i mężczyzn
aleksander.partyga@gmail.com
Magdalena Bryk
Trójbój siłowy
magdalenabryk7@gmail.com
Michał Kulpiński
Wspinaczka
michalkul0@gmail.com
Radosław Pastuszka
Żeglarstwo
pastuszka.radoslaw1@gmail.com